Випуск у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна»

8 липня 2016 року в парку «Сад Григорія Сковороди» відбулось урочисте вручення дипломів випускникам молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра, які завершили навчання у Хмельницькому інституті та коледжі Університету «Україна». У цей святковий день документи про вищу освіту державного зразка та додатки до дипломів європейського зразка отримали 216 випускників інституту та коледжу, з яких 38 – дипломи з відзнакою, серед них 11 – студенти з особливими потребами. Відзначимо, що більшість випускників виявили бажання продовжити навчання на вищих освітньо-кваліфікаційних рівнях.

Вітаючи студентів, ректор інституту, доктор педагогічних наук, професор Михайло Чайковський, зауважив, що заклад є першопрохідцем і лідером на Хмельниччині у підготовці фахівців із соціальної роботи, фізичної реабілітації, за напрямом «Документознавство та інформаційна діяльність». За 17 років існування заклад сформував потужний професорсько-викладацький колектив, належну навчально-матеріальну базу, яка відповідає всім вимогам до вищого навчального закладу III – IV рівнів акредитації. За весь період вишу дипломи державного зразка отримали понад 8 тис. студентів, серед яких відомі політики, службовці високих рангів, юристи державних і приватних фірм, працівники банківських установ, психологи, соціальні працівники, фахівці у сфері фізичної культури та спорту, підприємці, журналісти, громадські діячі тощо.

Важливими базами практики є навчально-реабілітаційний центр, юридична клініка та Центр соціальної інклюзії. Кількість студентів налічує близько тисячі осіб, із яких 7% – це молодь з особливими потребами, та майже 40 студентів-учасників АТО. Прикметно, що студентам, які беруть участь в антитерористичній операції, надаються пільги в оплаті за навчання в розмірі до 50 % від річної вартості, попри відсутнє державне фінансування закладу.

на фото: О. Симчишин, М. Чайковський, О. Абаєв – випускник (Народний герой України).

Університет “Україна” посів пяте місце в консолідованому рейтингу приватних ВНЗ України 2016 р. У той же час по Хмельницькій області Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна» посів четверте місце серед ВНЗ усіх форм власності. Заклад є лідером серед недержавних вишів області.

Випускників також привітали Хмельницький міський голова О. Симчишин, начальник головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області В. Худняк, керуючий Хмельницького обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів В. Карапозюк, випускниця нашого інституту, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня О. Радушинська.

Практично усі нинішні випускники інституту працевлаштовані, переважна більшість із них працює за фахом, отримавши в інституті поглиблені теоретичні знання та додаткові практичні навички фахової трудової діяльності.

Тому, випускаючи студентів, колектив інституту та коледжу з оптимізмом дивиться у майбутнє і з упевненістю чекає нового поповнення у студентських лавах!