Відбувся конкурс «МІС ХІСТ 2016»

10 березня 2016 року в нашому інституті відбувся конкурс «МІС ХІСТ 2016».

Конкурс жіночої краси та таланту, вишуканості та елегантності є традиційним і проводиться щороку. В цьому році тематика конкурсу була «казковою» і Міс ХІСТ обирали із семи учасниць, які представляли себе в таких конкурсах: Візитка, Хореографія, Інтелектуальний конкурс, Хобі, Дефіле у вечірніх сукнях.

Дівчата: співали, танцювали, розказували вірші, грали сценки, представляли свої роботи, жартували,  і, звичайно, ….. хвилювалися. Адже члени журі на чолі із ректором інституту Чайковським М.Є. суворо оцінювали конкурсанток.

Та скільки б свято не тривало, результати очікували всі.

А результати виявилися такими:

• Міс ХІСТ 2016 СВИРИДА Галина ст. гр.ЗЛ-41,
  • Віце-Міс ХІСТ 2016 ГАЙДАМАЩУК Вікторія ст. гр. ПС-21,
  • Міс глядацьких симпатій, Міс оригінальність ХІСТ 2016 ІРЧИШИНА Олександра ст. гр. ЗЛ-11,
  • Міс фото ХІСТ 2016, Міс вишуканість ХІСТ 2016 КОРЖУК Христина ст. гр. ПРк-21,
  • Міс талант ХІСТ 2016 ВІТ Ольга ст. гр. ДІДз-31,
  • Міс грація ХІСТ 2016 ГОРИК Ольга ст. гр. ЗЛ-21,
  • Міс артистизм ХІСТ 2016 ВОРОЩУК Світлана ст. гр. ЗЛ-41.

На фото зліва направо: Віт О., Ірчишина О., Коржук Х., Гайдамащук В., ректор ХІСТ Чайковський М.Є., Свирида Г., Ворощук С., Горик О.

Міс ХІСТ 2016 Свирида Галина

Тож, вітаємо наших переможниць і бажаємо творчої наснаги, успіхів і добрих оцінок.

Більше фото тут.

Відео.