Відбулося засідання II-го Міжвузівського науково-практичного круглого столу-семінару

6 грудня 2016 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулося засідання II-го Міжвузівського науково-практичного круглого столу-семінару на тему: «Національне законодавство в процесі реформування та адаптації до вимог нормативно-правових актів Європейського Союзу», приурочене до  Всеукраїнського тижня права та Міжнародного дня захисту прав людини.

Організаторами даного заходу виступили

Організаторами даного заходу виступили Хмельницький інститут та коледж Університету «Україна», Хмельницький національний університет, Хмельницький інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП», Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області.

Засідання круглого столу розпочалося із привітального слова ректора нашого інституту, доктора педагогічних наук, професора Чайковського М.Є., який відзначив важливість даної події в житті інституту та побажав плідної праці.

У роботі круглого столу взяли участь завідувач кафедри правознавства, к.ю.н. Мозолюк-Боднар Л.М., к.ю.н., доцент кафедри правознавства Пасічник Я.С., старший викладач кафедри правознавства Галко О.М., головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Хмельницький області Заяць Н.В., а також студенти спеціальності «Право» Гришаєва А.С., Письменна М.Б., Коржух Х.Я., Письменна О.Б., Чукань М.О.

У процесі проведення круглого столу акцентовано увагу на необхідності адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. Зауважено, що чинна законодавча база України є суперечливою, нестабільною та недосконалою. Тому для впровадження принципів та положень європейського права в національне законодавство недостатньо тільки оголосити ратифіковані конвенції частиною національного законодавства, необхідно ще відпрацювати механізм імплементації основних конвенційних принципів у норми вітчизняного права.

У підсумку круглого столу учасники домовилися про подальшу співпрацю з метою гармонізації нашого законодавства та наближення його актів до Європейського Союзу.