Вітаємо наших науковців з перемогою!

Сьогодні, 17 травня 2018 року, за участь у ХІІІ обласному конкурсі науково-дослідних робіт, організатором якого виступила Хмельницька обласна рада з метою стимулювання проведення в регіоні фундаментальних та прикладних наукових досліджень, розробок нових технологій, обладнання, матеріалів та впровадження їх у виробництво на підприємствах області, а також наукових розробок у гуманітарній сфері та молодих вчених у всіх галузях науки, нагороджено викладачів Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна».

За результатами конкурсу за наукову роботу на тему «Соціально-педагогічна діяльність територіальної громади з формування усвідомленого батьківства молоді» доцент кафедри соціальної роботи Наталія Островська здобула почесне ІІІ місце у номінації «Наукові розробки молодих вчених», отримала дипломом переможця та грошову премію від Хмельницької обласної ради.

Дипломи учасників наукового конкурсу отримали заступник директора з науково-методичної роботи Людмила Кравчук, завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Валентина Крупа та доцент кафедри психології Наталія Волинець.

Подякою Хмельницької обласної ради за відданість обраній професії, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері науки і науково-технічної діяльності та з нагоди професійного свята – Дня науки відзначено директора нашого інституту Михайла Чайковського.

Прикметно, що серед нагороджених наш інститут був єдиним закладом із недержавних вишів області.

Відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=S_kVPqNcJYU&feature=youtu.be