День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Друга світова війна – вона все далі і далі від нас. Ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Ми знаємо фронтові пісні, знаємо, наскільки важкою вона була. Знаємо ми – старше покоління, але чи знає про неї сучасна молодь? Як донести, як розповісти про це?

Стривожений із муками і жалем світ стрепенувся, кров’ю вмить заливсь, неначе розпанаханий кинджалом. Війна назустріч молодому дню із гуркотом, із брязкотом котилась, лавиною метану і вогню на нашу землю й долю навалилась.

11 травня 2017 року студенти та працівники Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» зібралися разом, щоб почути, побачити, згадати, вшанувати пам’ять тих, хто захищав нас та наше майбутнє.

Зі вступним словом виступив директор інституту Чайковський Михайло Євгенович.

Викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Рибко Олександр Сергійович у своєму виступі представив різні погляди на події минулого та примусив замислитися кожного.

Із вуст полковника у відставці, ветерана військової служби, керівника Центру Правди історії ВВВ Клочка Олега Івановича студенти почули реалії взяття Рейхстагу.

Закінчився захід демонстрацією художнього фільму «Незламна», який не залишив жодного байдужим.

1939-1945. Ніколи знову!

>>>БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ!<<<