До святкування Дня Збройних Сили України

До святкування Дня Збройних Сили України у конференц-залі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» викладачі та студенти усіх спеціальностей мали змогу з вуст професіоналів почути пізнавальну інформацію про минуле та сучасне української армії, про військову техніку та її озброєння. Також студенти мали можливість ознайомитися з виставкою макетів військової техніки.

Полковник у відставці, кандидат військових наук, доцент Басалик Анатолій провів невеличку лекцію по видах збройних сил.

Завідувач кафедри психології, полковник у відставці, кандидат військових наук, професор Бастричев Володимир Семенович обрав інший формат виступу – дискусію. Студенти, особливо хлопці, цікавилися, сперечалися та дивувалися.