Естафета між студентами ХІСТ у рамках святкування Дня фізичної культури та спорту

В рамках святкування Дня фізичної культури та спорту та з нагоди 17-ї річниці ХІСТ 21 вересня 2016 року на спортивному майданчику нашого інституту відбулася естафета між студентами різних спеціальностей на чолі з викладачами.

Змагалися чотири команди: «Шалена бджілка» від кафедри правознавства, «Єлена Троянська» від кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, «Гладіатори» від кафедри фінансів і кредиту та збірна команда «Соціальні психи» від кафедр соціальної роботи та психології.

12 естафетних завдань пройшли весело та активно. Учасники змагалися у передачі та транспортуванні м’ячів різноманітними способами, стрибали у довжину, долали відстань із перешкодами, грали в дартс, бігали командою та вирішували інтелектуальне завдання по складанню слова.

З перевагою у 15 балів І місце виборола команда «Єлена Троянська», ІІ – команда «Шалена бджілка» всього на 2 бали від них відстала, ІІІ місце виборола команда «Гладіатори» і не менш почесне IV місце зайняла команда «Соціальні психи».

Усі учасники подарували заряд енергійності та позитиву глядачам та вболівальникам.

Вітаємо усіх зі святом та закликаємо і надалі долучатися до активного студентського життя!