Зустріч зі студентом ХІСТу – Народним героєм України Олександром Абаєвим

12 жовтня у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулася зустріч зі студентом ХІСТу – Народним героєм України Олександром Абаєвим.

У страшні лютневі дні 2014 року він отримав три кулі. Вилікувавшись, записався добровольцем в батальйон «Київ-2», а після перепідпорядкування підрозділу Міністерству внутрішніх справ зайнявся волонтерством. Олександр нагороджений Орденом Народного Героя України, Орденом за мужність, Орденом Слави, медаллю за любов та жертовність Україні.

Олександр моментально стає душею будь-якої компанії. Він жартує, легко знайомиться з новими людьми. Але варто з ним розговоритися, задати кілька серйозних питань, як стає зосередженим та вдумливим. Молодий юнак був за крок від загибелі на вул. Інститутській (м. Київ).

Під час перебування в зоні проведення АТО втратив друга. Про це і про багато іншого він поділився зі студентами нашого інституту. Зустріч відбувалася жваво та активно у формі діалогу. Студенти задавали різні запитання, і Олександр мав цікаву відповідь на кожне з них. І про майдан, і про АТО, і про особисте життя.

Були моменти, коли очі героя затуманювалися емоціями та почуттями, що тільки підтверджувало його відкритість та силу волі.

Такі зустрічі назавжди закарбовуються в пам’яті молодого покоління. І, незважаючи на те, що Олександр виступав за кафедрою, він не відокремлював себе від великої студентської родини.