Зустріч студентів-правників із начальником Головного територіального управління юстиції

У головному корпусі ХІСТ у рамках проведення Всеукраїнського флешмобу, організованого Мінюстом України, відбулася зустріч студентів-правників із начальником Головного територіального управління юстиції Худняком В.А.

19 травня 2016 року в рамках проведення Всеукраїнського флешмобу, організованого Міністерством юстиції України, щодо проведення конкурсу на посади працівників до Бюро правової допомоги, представники органів юстиції та Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на чолі з начальником Головного територіального управління юстиції Худняком Віктором Анатолійовичем відвідали Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна».

Під час зустрічі зі студентами-правниками середніх та старших курсів було обговорено можливості побудови кар’єри в органах юстиції та Бюро правової допомоги, а також роздані листівки із запрошенням брати участь у конкурсах на зайняття посад у системі Бюро правової допомоги, термін подачі документів до якого продовжений до 31.05.2016 року.

Також начальник управління акцентував увагу майбутніх юристів на прозорості та справедливості конкурсного відбору кандидатів на посади керівників Бюро правової допомоги.

Багато студентів-правників старших курсів нашого ВНЗ зацікавились цією пропозицією і планують брати участь у конкурсах на заміщення вакантних посад в органах юстиції та Бюро правової допомоги, таким чином забезпечивши собі перше робоче місце за здобутим фахом.

Зі свого боку ректорат та адміністрація ХІСТ Університету «Україна» бажає своїм студентам і випускникам успіху в їхньому прагненні до професійного становлення та забезпечать всебічну підтримку і допомогу.