Зустріч із Оксаною Радушинською в нашому інституті

«Чуєш мене? – це душа просить в Бога, Щоб ти живим повернувся з війни…» – ці рядки, які увірвалися в душу, були визначальними у зустрічі з відомою письменницею, дипломантом, лауреатом вже багатьох премій, кавалером ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, невтомним громадським діячем і, що особливо важливо, нашою випускницею спеціальності «Видавнича справа та редагування» Оксаною Радушинською.

Усі присутні з цікавістю дивилися «справжні» фото із зони АТО під музичний супровід із читанням віршів.

А мені від тебе не багато треба –

Просто лише знати, що ти в світі є.

Просто пити воду із одного неба

Як заграва рання на землі встає…

Сама гостя про це поділилася на сторінці у Facebook та освітньому порталі “Вища освіта”.

«… Неймовірно теплі відчуття від зустрічі з викладачами, у яких свого часу сиділа на парах, а згодом ці люди стали мені колегами та друзями. Спасибі за приємні спогади і рух, який втілюється у теперішні події, маючи перспективу на день завтрашній!»

Приємні слова Оксани Радушинської на адресу Університету «Україна» – це не єдиний підсумок нашої зустрічі. Ми, працівники та студенти ХІСТ Університету «Україна» розпочинаємо благодійну акцію із простою назвою «Допоможемо АТО» для підтримки непростої і сміливої діяльності громадської організації «Творча сотня «Рух до перемоги», яку очолює Оксана. Було щось м’яке, тендітне та неймовірно сильне й динамічне в її словах, віршах, побажаннях, розповідях про поїздки у зону АТО, правдивих розповідях. Прикметно, що Оксана нічого не просила, не зверталася прямо й не натякала, але сльози щирої радості були на очах студентів, коли вони дізналися, що і нам, простим пересічним мирним українцям можна написати листа, принести щось із закруток, щоби підтримати наших воїнів. А вони НАШІ, українські!

Хай там що чекає! Доля ж – не чужинець.

Знаємо майбутнє ми без ворожби.

Бо мені від тебе отакий гостинець –

Лиш на хвильку очі стрілись… Й назавжди!