Міжнародний День студента в ХІСТ

З нагоди Міжнародного Дня студента 22 листопада у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулося урочисте зібрання, на якому були нагороджені призери Всеукраїнської спартакіади, що проходила восени у м. Київ та переможці міських студентських фестивалів “Student Stars” та “Арт-студ-фест 2016”.

Проректор з навчальної роботи Березинець Володимир Васильович привітав студентську молодь зі святом, традиційно побажав бути справжніми представниками свого вишу та свого народу.

Із привітанням перед студентами виступали як викладачі Бурдаш Марина Василівна та Ковтун Олександр Сергійович, так і студенти Руденко Альона, Філіппова Ольга, Максімов Євген.

Пиндик Діана виступила у жанрі “Жестова пісня”.

Також із привітальними виступами в наші стіни завітали вихованці нашої студентки Казмирчук Дарини з хореографічними композиціями.