Міський турнір правознавців серед вишів Хмельницької області

Студенти кафедри правознавства Хмельницького інституту соціальних технологій 30.11.2016 р. узяли участь у турнірі правознавців, який проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області серед студентів вищих навчальних закладів області.

Мета турніру – підвищення рівня правових знань студентської молоді  у сфері знання норм національного законодавства; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді.

Турнір правознавців складався з декількох конкурсів – представлення команд, розминка, капітанський бліц, правовий брейн-ринг, «чорний ящик», конкурс правознавців, аналіз правових ситуацій та домашнє завдання.

Наша команда на чолі з капітаном – Шумовецькою Катериною (ст. гр. ПР-41) виборола дипломом III ступеня та отримала цінні подарунки.

Вітаємо учасників турніру з перемогою!