Науково-практична конференція у ХІСТ

У Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: довід та перспективи”.

На початку роботи конференції було відкрито фотовиставку “Шлях до перемоги” волонтера ГО “Творча сотня “Рух до перемоги” Петра Радушинського, тата випускниці Університету «Україна» Оксани Радушинської. У ході пленарної частини, під час своєї доповіді на тему “Фронтове волонтерство як унікальне явище в Україні”, Оксана Радушинська мала можливість розповісти про досвід діяльності ГО “Творча сотня “Рух до перемоги”.

Мета конференції:

* обговорення актуальних питань підтримки та реабілітації учасників АТО;

* визначення основних проблем, яких вони зазнають після повернення із зони АТО та перспективи розвитку системи соціальної, психологічної, медичної та правової підтримки бійців.

Під час конференції було піднято багато питань, учасники обговорили низку нагальних тем.