Наша студентка отримала нагороду від прокурора Хмельницької області

28 грудня 2017 року в приміщенні Прокуратури Хмельницької області за участі прокурора Хмельницької області Олега Синишина та його заступника Сергія Нагребецького відбулось нагородження авторів кращих студентських робіт у рамках проведення конкурсу серед студентів – майбутніх правників «Молодь – рушійна сила змін на краще». Цей конкурс ініційований з метою налагодження взаємодії та співпраці Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України.

Серед кращих – студентка IV курсу Хмельницького коледжу Університету «Україна» Христина Коржук, роботу якої особливо відзначено та як одній із переможців конкурсу вручено диплом і пам’ятний подарунок.

Окрім того її роботу в числі інших 8-ми кращих робіт направлено до Генеральної прокуратури України для участі у всеукраїнському конкурсі.

Отож, вітаємо нашу переможницю, зичимо їй подальших творчих успіхів та доробків, а також закликаємо усіх наших студентів складати їй гідну конкуренцію в наступних конкурсах, наукових та інших творчих заходах. Більше інформації на офіційному сайті Прокуратури Хмельницької області: https://khmel.gp.gov.ua/ua/news.html…