Наші правознавці на презентації виставки «Становлення органів юстиції Хмельниччини»

17 березня 2016 року на виконання Меморандуму про співпрацю, укладеного між нашим ВНЗ і низкою інших навчальних закладів, які здійснюють підготовку студентів-правників та управлінням юстиції Хмельницької області, нашими студентами було відвідано презентацію виставки «Становлення органів юстиції Хмельниччини», організовану Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області, що проходила на базі Державного архіву Хмельницької області.

Під час відвідування заходу студенти прослухали короткий історичний екскурс про становлення органів юстиції області, починаючи з 1917 року до сучасності. Крім того, представники Державного архіву області розповіли про експонати виставки, провели екскурсію до архівосховища, де відвідувачі мали можливість ознайомитись із порядком зберігання архівних справ та процесом реставрації документів, які були пошкоджені під час пожежі.

На виставці зібрані минулі кодекси України, метричні книги реєстрації шлюбів синагоги, починаючи з 1842 року, алфавіт нотаріуса 1911 року, справи дисциплінарних колегій, штатні розписи, інструкції, накази, розпорядження, особові справи працівників, касаційні скарги та висновки судів. Усього виставка налічує понад 200 старовинних документів. Окремий стенд виставки присвячений сучасній юстиції, де наявні грамоти, кубки управлінь юстиції та пам’ятні фото.

Також увагу приділено 450-річчю надання місту Хмельницькому Магдебурзького права та доведено до відома присутніх інформацію про зареєстрований у Верховній Раді України проект постанови про відзначення цієї пам’ятної дати.

Більше інформації на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області: http://justice-km.gov.ua/?dep=news&w=show_news&dep_up=0&dep_cur=278&news_id=2275