Наші студенти на Всеукраїнській студентській олімпіаді

4-7 квітня 2017 року в Переяслав-Хмельницькому ДПУ ім. Г. Сковороди магістранти першого курсу спеціальності «Психологія» Комарніцький Богдан та Мрочко Ігор взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія».

ІІ етап Олімпіади проходив у три тури: теоретичний (тестові завдання); прикладний (розробка наукового апарату); проектний (представлення та захист наукових робіт).

Студенти відзначені грамотами за перемогу в номінації «Допитливість розуму та артистизм виступу» Комарніцький Богдан, «Прагнучий до наукового пізнання» Мрочко Ігор. За результатами олімпіади студенти Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» отримали сертифікати учасників конференції.

За якісне керівництво студентськими науковими роботами та формування наукового потенціалу сучасної молоді отримали подяки Кондратюк С.М. (к.психол.н., доцент), Фрадинська А.П. (к.психол.н., доцент).

Вітаємо Комарніцького Богдана та Мрочко Ігоря.

Бажаємо творчих успіхів, перспектив, вагомих результатів на шляху професійного становлення!