Наші студенти на літературному бранчі з Сергієм Синюком

8 грудня 2016 р. викладачі та студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» відвідали чергову зустріч у рамках авторського проекту «Літературний туризм» у центральній бібліотеці м. Хмельницького.

Цього разу відбувся літературний бранч за участі українського літератора, прозаїка, літературного критика Сергія Синюка (м. Тернопіль) «Янголи і демони Вільяма Шекспіра», присвячений 400-літньому ювілею Вільяма Дж. Шекспіра та року англійської мови в Україні.

Автор численних неперевершених літературних досліджень Сергій Синюк відкрив слухачам таємниці творчості та інтригуючі подробиці особистого життя Вільяма Шекспіра, а також спробував відповісти на головне запитання – чи є Вільям Шекспір автором геніальних творів та які історичні й особисті життєві колізії приховав автор за рядками своїх сонетів та поем.

Не зважаючи на дивакуватий і трохи недбалий вигляд виступаючого автора, зустріч нашим студентам та викладачам сподобалася, особливо на тих моментах, де літератор додавав гумористичні репризи та елементи шоу, коментуючи особисте життя Шекспіра та окремих представників англійської королівської династії. Великою приємністю виявилося те, що Сергій Синюк має базову освіту за спеціальністю «Бібілотечна справа».