Наші студенти у Верховній Раді України та Міністерстві юстиції України

17 жовтня 2018 року студенти спеціальності «Право» Хмельницького інституту соціальних технологій та Хмельницького коледжу вже вкотре завітали до Верховної Ради України та Міністерства юстиції України.

Дану поїздку вдалося організувати завдяки плідній співпраці з Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області в межах підписаного між нами Меморандуму та за сприяння народного депутата України, радника Міністра юстиції України Ігоря Алексєєва, а також начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка.

Студенти одержали можливість ознайомитися з історією парламентаризму в Україні, особливостями діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України, а також особисто поспілкуватись із генеральним директором Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України Юлією Зайченко та експертами директорату. Особливо їх зацікавили питання можливого працевлаштування як у принципово нових, так і в традиційно усталених структурах та підрозділах Міністерства юстиції України, порядку стажування в них, здобуття закордонного досвіду, виконання судових рішень та ін.

У студентів залишились гарні враження від поїздки, за що велика подяка організаторам цього заходу.

Більше інформації на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області: https://justice-km.gov.ua/…/3885-vizit-studentiv-pravnikiv-…