На Дні відкритих дверей в НДЕКЦ

Нещодавно в приміщенні Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь студенти спеціальності «Право» Хмельницького_інституту_соціальних_технологій Університету “Україна” та коледжу.

Під час заходу вони мали можливість ознайомитись із окремими напрямками криміналістичних та спеціальних видів досліджень, які проводяться як у Хмельницькому НДЕКЦ МВС України так і в Експертній службі МВС України взагалі.

Наразі фахівці Хмельницького НДЕКЦ МВС України проводять понад два десятки різноманітних експертних досліджень, серед яких трасологічна, балістична, хімічна, дактилоскопічна, товарознавча, мистецтвознавча тощо.

Також було продемонстровано спеціалізоване обладнання, яке використовується під час проведення судових експертиз, натурні колекції, стенди.

Студенти отримали чудову можливість побачити, як проводяться найрізноманітніші експертизи, з висновками яких вони в майбутньому неодмінно працюватимуть!