Правознавці ХІСТ на Дні відкритих дверей в Управлінні юстиції

11 жовтня студенти Хмельницького інституту соціальних технологій та Хмельницького коледжу Університету «Україна» відвідали День відкритих дверей у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області. Цей захід продовжив уже усталену традицію налагодження тісної співпраці з органами державної влади і насамперед із тими, в яких у подальшому зможуть реалізовуватись як майбутні фахівці наші студенти. З вітальним словом перед ними виступили начальник Головного територіального управління юстиції Віктор Худняк та радник Міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв.

Надалі усі студенти були поділені на групи для ознайомлення із основними функціями органів юстиції, їх структурою та напрямками роботи. Під час відвідування кожного відділу учасники мали змогу оцінити їх діяльність за допомогою лайків. Також для кожної із груп були придумані завдання та запитання, за які вони були нагороджені подарунками. А найбільш активні отримали змогу побувати на своїй першій робочій нараді у кабінеті начальника управління.

Особливо цікавою новиною стало оголошення конкурсу на написання студентами есе «Юстиція моїми очима», переможець якого отримає можливість стажуватися у Верховній Раді або Міністерстві юстиції.

Отож, запрошуємо наших студентів активно долучитися до запропонованого конкурсу та забезпечити собі можливість майбутнього працевлаштування в органах державної влади.