Руханка з нагоди Всесвітнього дня здоров’я

12 квітня студенти Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» долучилися до акції «Здорове покоління – здорова нація» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я та були активними учасниками Всеукраїнської «Руханки за здоровий спосіб життя».

Студенти всіх спеціальностей, курсів та форм навчання запалювали оточуючих драйвом та позитивним настроєм.

«Руханка» – чудова можливість отримати заряд позитиву і гарного настрою. А займатись гуртом ще веселіше. В цьому переконані організатори. Тому і влаштували для малечі, школярів і студентів такий захід. Майданчик перед кінотеатром Шевченка “оточили” (м. Хмельницький). По центру показували вправи, танцювали, стрибали на скакалці і катались на велосипеді. Хто в чому найбільш вправний. Все це дійство супроводжувала запальна музика.

За активну участь в акції наш інститут нагороджено грамотою від місцевого управління молоді та спорту.