Святкування 17-річчя ХІСТ та Дня працівників освіти

4 жовтня 2016 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» святкували 17-річчя закладу та День працівників освіти. На захід завітали Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, начальник управління Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк, керівник обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Василь Карапозюк, які дипломами, грамотами, квітами та цінними подарунками вітали працівників інституту.

На урочистому зібранні ректор нашого інституту М. Чайковський вручив міському голові О. Симчишину диплом почесного професора Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна».

У вітальній промові міський голова подякував за визнання і підкреслив, що пишається тим фактом, що 8 років його трудового шляху пов’язано із таким достойним навчальним закладом, побажав усім натхнення, визнання керівництвом та студентами і гідної оплати праці.

В. Карапозюк у привітанні колективу зазначив, що дякує долі, яка звела його 17 років тому із закладом, який і сьогодні продовжує надавати освітні послуги для людей із обмеженими фізичними можливостями.

Після офіційної частини заходу студенти піснями і танцями привітали своїх викладачів.