Студенти ХІСТ відвідали Верховну Раду України та Міністерство юстиції України

13 квітня 2017 року студенти спеціальності «Право» Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» та Хмельницького коледжу у чергове відвідали Верховну Раду України та Міністерство юстиції України, де мали змогу зустрілись із народними депутатами та заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе.

Цю поїздку вдалося організувати завдяки спільним старанням та за сприяння народного депутата України, Радника Міністра юстиції України Ігоря Алексєєва, а також начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка.

Студенти ознайомилися з особливостями діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України, а також поспілкувались із заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе. Особливо їх цікавили питання працевлаштування, прийняття порядку вступу на магістратуру спеціальності «Право» за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, особливостей електронного декларування, проведення реформи судочинства та ін.

У наших студентів залишились гарні враження від поїздки до столиці, відвідин Верховної Ради України та Міністерства юстиції України, за що велика подяка організаторам цього заходу.

Ще інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області: http://justice-km.gov.ua/…

>>>БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ!<<<