Тренінг на тему: «Робота з клієнтом: оцінювання та встановлення цілей реабілітації»

25 травня на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» відбувся тренінг на тему: «Робота з клієнтом: оцінювання та встановлення цілей реабілітації». Цікавою та доступною інформацією з безліччю власних фото та відео, а також практичними навичками з реабілітації поділилися тренери зі Львова Олег Білянський і Тарас Панасевич зі студентами нашого інституту, Хмельницького національного університету, Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, працівниками Територіального медичного об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області, Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни, реабілітаційних центрів та інших установ.