Урочиста посвята у студенти Хмельницького інституту соціальних технологій та Хмельницького коледжу Університету «Україна»

1 вересня 2016 року в сквері «Сад Григорія Сковороди» Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» відбулася урочиста посвята у студенти Хмельницького коледжу та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна». В цей святковий день студентські квитки отримали 137 першокурсників денної форми навчання усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів – від молодшого спеціаліста до магістра.

На урочисту церемонію були запрошені поважні гості – заступник міського голови Мельник Галина Леонтіївна, директор Хмельницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів України Карапозюк Василь Миколайович.

Студентські квитки отримали вступники напрямів підготовки і спеціальностей «Соціальна робота», «Психологія», «Здоров’я людини»/«Фізична реабілітація», «Фінанси і кредит», «Документознавство та інформаційна діяльність»/«Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» та «Правознавство». Їх вибір визначено багатьма факторами.

Високий статус, рівень престижності і надійності закладу підтверджується тим, що за сукупним рейтингом Університет «Україна» входить у першу п’ятірку приватних ВНЗ України, Хмельницький інститут займає третє місце серед усіх ВНЗ міста і четверте по області. За 17 років діяльності Університет «Україна» випустив більше 100 тисяч фахівців із вищою освітою, а Хмельницький інститут – близько 8 тисяч.