Участь в акції «Жива бібліотека»

12 травня 2016 року студенти спеціальностей «Правознавство» і «Документознавство та інформаційна діяльність» взяли участь в акції «Жива бібліотека», що проходила в центральній бібліотеці м. Хмельницького. «Жива бібліотека» має багато спільного зі звичайною бібліотекою, єдина різниця – книги «живої бібліотеки» – люди, які мають цікаві історії, з якими вони хотіли б поділитися з читачами. Студенти віч-на-віч поспілкувалися з «живою книгою» (авторами) таких «книг»:

«Балада про байкера» (байкер-романтик);

«Про «Фронтову бригаду», «Янголів добра» і книги для дітей» (журналістка, поетеса, письменниця, волонтер);

«Франція – Україна: шлях додому» (подружня пара із Франції, яка займається волонтерською діяльністю);

«З обох сторін екрана» (телеведучий, шоумен).

Такі акції проводяться для відновлення живого спілкування між людьми, побудови довіри через особисті історії, руйнування стереотипів, підвищення культурного взаєморозуміння та налагодження суспільного діалогу.