Флешмоб з нагоди 450-ліття Магдебурзькому праву

Студенти-правники нашого інституту та коледжу Університету «Україна» разом зі студентами-правниками інших вишів міста Хмельницького проведенням флешмобу 6 жовтня 2016 року привернули увагу містян до 450 річниці наданню місту Хмельницькому Магдебурзького права. Хоча з історією рідного міста обізнані і не всі, проте молодь із задоволенням взялася за добру справу – нагадати жителям міста Хмельницького про визначну дату та неоціненний вклад Магдебурзьких законів у життя тодішніх плоскирівчан. Саме з цієї нагоди Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області ініціювало проведення святкового флешмобу на майдані Незалежності та залучило до його проведення активних і креативних студентів міста Хмельницького.

Флешмоб тривав усього декілька хвилин, проте хлопці та дівчата зуміли під музичний супровід утворити серце, всередині якого відобразити напис «Магдебурзькому праву – 450 років».