Cтуденти Хмельницького коледжу та інституту відвідали Хмельницький обласний центр планування сім’ї

23 лютого учасниці традиційного конкурсу «Панна ХІСТ 2017» та інші студенти коледжу та інституту відвідали Хмельницький обласний центр планування сім’ї. Завідуюча центром лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної держадміністрації з питань планування сім`ї Пухлякова Ольга Олексіївна провела цікаву інтерактивну лекцію на тему жіночого здоров’я.

Участь конкурсанток є гарним прикладом для інших дівчат і відповідною соціальною рекламою з протидії жіночих захворювань.

Лише спільними зусиллями наше молоде українське суспільство здатне перемогти потенційні небезпеки, включаючи і проблеми, пов’язані зі здоров’ям.

Зустріч відбулася за ініціативи Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт».