IV етап XV Спартакіади Університету «Україна»

1 жовтня 2016 року в гідропарку м. Києва відбувся IV етап XV Спартакіади Університету «Україна» серед студентів усіх територіально відокремлених підрозділів.

Змагання проводилися серед таких видів спорту: пляжний волейбол (чоловіки, жінки), пляжний футбол, стрітбол, легка атлетика (чоловіки, жінки), настільний теніс, шахи та армспорт.

Учасники Хмельницького інституту соціальних технологій посіли такі командні призові місця:

І місце – пляжний футбол (капітан команди Тургеля Богдан ЗЛ-41), І місце – пляжний волейбол (жінки) (капітан команди Корж Владислава СФР-11), І місце – стрітбол (капітан команди Чайковський Денис (ЗЛ-41), І місце – легка атлетика (капітан команди Бабчук Галина СФР-11), ІІ місце – настільний теніс, ІІІ місце – армспорт.

Команда нашого інституту посіла почесне ІІ загальнокомандне місце.

Тренери команди ХІСТ – викладачі кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації: кандидат у майстри спорту з Панкратіону, тренер-інструктор змішаних бойових мистецтв академії ММА «DAMASK» Савчук Олег Ігорович; тренер І категорії з футболу Криштофор Тадеуш Броніславович.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою та бажаємо високих спортивних досягнень.