22 листопада 2016 року студенти-правники нашого інституту відвідали XIII Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся у Хмельницькій середній загальноосвітній школі І-III ступеня №13 ім. М.К. Чекмана. Мандрівний Docudays UA пропонує насичену програму фільмів, що порушують питання спільні як для України, так і всього світу. Це історія про міграційні процеси («Заробітчанський шлях» Олени Федюк), реабілітацію після війни («Про чоловіків та війну» Лоран Бекю-Ренар), жіночий активізм за авторитарних режимів («Задириста горобка» Нанфу Вонг та «Жіноча «Солідарність» Марти Дзідо й Пьотра Шлівовського) і багато інших.

Метою заходу є популяризація та розвиток документального кіно шляхом підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

Студенти з великим захопленням переглянули фільм «Таткова донечка» та активно обговорювали проблеми сьогодення, які показані у стрічці.

Дякуємо ХОГО «Подільська правова ліга» за можливість переглянути якісне та цікаве документальне кіно про права людини.