Березневий випуск у Хмельницькому інституті Університету «Україна»

22 березня 2018 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій та Хмельницькому коледжі Університету «Україна» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітніх рівнів магістра, спеціаліста, бакалавра та молодшого спеціаліста. У цей святковий день державні документи про вищу освіту європейського зразка вручили 165 випускникам інституту та коледжу, з яких 17 отримали дипломи з відзнакою, 13 – студентів з інвалідністю, 24 – учасників бойових дій. Відзначимо, що більшість випускників виявили бажання продовжити навчання на вищих освітніх рівнях.

Вітаючи студентів, директор інституту, доктор педагогічних наук, професор Михайло Чайковський, зауважив, що заклад за 19 років існування сформував потужний професорсько-викладацький колектив, належну навчально-матеріальну базу, яка відповідає всім вимогам до вищого навчального закладу III – IV рівнів акредитації. За весь період функціонування вишу дипломи державного зразка отримали близько 9 тисяч студентів, серед яких відомі громадські діячі та політики, службовці високих рангів, юристи державних і приватних фірм, працівники банківських установ, практикуючі психологи, соціальні працівники, фахівці у сфері фізичної культури та спорту, успішні підприємці, відомі журналісти тощо, з них більше 900 – студентів з особливими потребами (особи з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, діти-сироти, військовослужбовці, учасники бойових дій та АТО тощо).

Інститут вкотре є лідером щодо набору на перший курс серед недержавних вишів області. Сьогодні у закладі навчається більше тисячі осіб, з яких 7% – це молодь з особливими потребами та понад 200 студентів – військовослужбовці, учасники бойових дій та АТО.

Також інститут виступив ініціатором створення програми державної фінансової підтримки учасників АТО, які вирішили здобувати вищу невійськову освіту в м. Хмельницькому та області. В результаті Хмельницька міська рада та Хмельницька обласна рада підтримали цю ініціативу та затвердити Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, в яких передбачена компенсація оплати освітніх послуг осіб даної категорії у ВНЗ Хмельниччини від 50 до 100%.

На урочистості випускників привітали начальник регіонального відділення в м. Хмельницькому ПАТ Акціонерний банк «Південний», голова Екзаменаційної комісії спеціальності «Фінанси і кредит» Ваків Василь Васильович; начальник Управління правової освіти Головного управління юстиції у Хмельницькій області Джубаба Людмила Василівна; заступник командира військової частини спеціального призначення, студенти якої навчаються у нашому закладі, подякував за можливість отримання вищої освіти для військовослужбовців та учасників АТО.

Насамперед, першими отримали документи про освіту випускники, що боронять наш мир та спокій у зоні проведення антитерористичної операції.

Щиро та емоційно з вуст випускників прозвучали слова подяки, сповнені глибокої поваги та любові як до інституту, так і до всього професорсько-викладацького складу.

Приємно зазначити, що практично всі випускники інституту працевлаштовані, переважна більшість із них працює за фахом, тому, випускаючи студентів, колектив інституту та коледжу з оптимізмом дивиться у майбутнє і з упевненістю чекає нового поповнення на студентських лавах!