Березневий випуск 2017

10 березня 2017 року у приміщенні концертної зали Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулось урочисте вручення дипломів випускникам освітніх рівнів магістра, спеціаліста, бакалавра та молодшого спеціаліста, які завершили навчання у Хмельницькому інституті соціальних технологій та Хмельницькому коледжі Університету «Україна».

У цей святковий день документи про вищу освіту державного зразка та додатки до дипломів європейського зразка отримали 193 випускники інституту та коледжу, з яких 35 – дипломи з відзнакою, 10 – студентів із особливими потребами, 13 – учасників бойових дій. Відзначимо, що більшість випускників виявили бажання продовжити навчання на вищих освітніх рівнях.

Вітаючи студентів, директор інституту, професор Михайло Чайковський зауважив, що заклад є першопрохідцем і лідером на Хмельниччині у підготовці фахівців із соціальної роботи, фізичної реабілітації, за напрямом «Документознавство та інформаційна діяльність». За 17 років існування заклад сформував потужний професорсько-викладацький колектив, належну навчально-матеріальну базу, яка відповідає всім вимогам до вищого навчального закладу III – IV рівнів акредитації. За весь період вишу дипломи державного зразка отримали понад 8 тис. студентів, серед яких відомі політики, службовці високих рангів, юристи державних і приватних фірм, працівники банківських установ, психологи, соціальні працівники, фахівці у сфері фізичної культури та спорту, підприємці, журналісти, громадські діячі тощо.

На даний час в інституті навчається близько тисячі осіб, із яких 7% – це молодь з особливими потребами, та понад 100 студентів-учасників АТО. Примітно, що для студентів, які беруть участь в антитерористичній операції, діє гнучка система фінансових знижок і допомоги, зокрема – 50% фінансування навчання учасників АТО – хмельничан здійснюється за кошти місцевого бюджету. У 2017 році наш інститут вже вкотре став лідером по набору на перший курс серед недержавних вишів області.

Випускників також привітали секретар Хмельницької міської Ради 7-го скликання Кривак М.М., директор регіонального відділення Фонду соціального захисту інвалідів Карапозюк В.М., заступник начальника Головного управління юстиції у Хмельницькій області Лесюк С.С. та командир військової частини. Директору інституту Чайковському М.Є. від «хлопців у камуфляжі» було вручено грамоту та пам’ятний подарунок за постійну підтримку і навчання військових.

З вітальним словом від випускників щиро та емоційно з вуст випускниці спеціальності «Психологія» Ганни Славінської прозвучали слова подяки, сповнені глибокої поваги та любові до усього професорсько-викладацького складу.

Порушуючи традиції, першими вручили дипломи випускникам, що захищають наш мир та спокій у зоні АТО.

Варто відмітити, що практично усі нинішні випускники нашого інституту працевлаштовані, переважна більшість із них працює за фахом, отримавши в інституті поглиблені теоретичні знання та додаткові практичні навички фахової трудової діяльності.

Тому, випускаючи студентів, колектив інституту та коледжу з оптимізмом дивиться у майбутнє і з упевненістю чекає нового поповнення на студентських лавах!