Воїни-студенти створили в університеті музей

У Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету “Україна” відкрили музейну експозицію, присвячену участі студентів закладу в антитерористичній операції.

За час бойових дій на сході країни навчатися в інститут прийшло понад двохсот бійців. Завдяки фінансовій підтримці міської та обласної влади всі вони здобувають знання безкоштовно. Чимало з них і досі беруть участь в ООС. Але не всім пощастило повернутися живими. Випускник університету Максим Гузун загинув в АТО, а Олег Топольницький отримав важкі поранення та травми під час революційних подій у Хмельницькому.

Майже кожен другий боєць відгукнувся на прохання організаторів поділитися експонатами для музею. Привезені із зони боїв каски і бронежилети, зразки відпрацьованої зброї та боєприпасів і багато іншого тепер стали не просто нагадуванням про важкі роки випробування для країни, а й гідним уроком патріотизму для майбутніх студентів.

Ірина КОЗАК

Газета «Голос України»