Відкриття Музейної експозиції, присвяченої участі студентів ХІСТ в Антитерористичній операції

З 2014 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» отримують освіту більше 200 студентів-воїнів АТО/ООС. А завдяки фінансовій компенсації Хмельницької міської та обласної влади за навчання вони здобувають вищу освіту безкоштовно.

В закладі сформована гнучка індивідуалізована система організації навчального процесу, функціонує Інтернет-платформа дистанційного навчання MOODLE, яка дозволяє студенту самостійно отримувати всі навчальні матеріали для повноцінного вивчення дисциплін, створено та успішно функціонує Центр соціальної інклюзії, діє гнучка система фінансових знижок і допомоги.

Створення та відкриття тематичної музейної експозиції, присвяченої участі студентів ХІСТ в Операції об’єднаних сил на Сході України є ще одним переконливим виявом патріотичної громадянської позиції колективу інституту й логічним продовженням наших науково-навчальних та виховних напрацювань у системі заходів військово-патріотичного виховання студентів та соціальної адаптації тих, хто пройшов випробування у ході нинішньої російсько-української війни.

Тож ця музейна експозиція покликана створити ще один центр для військово-патріотичного виховання молоді в нашому місті та краї.

Щиро дякуємо всім, хто допоміг створити музейну експозицію.

А захисникам нашим бажаємо божого захисту, миру, козацького здоров’я і довголіття.