Гала-концерт XIV фестивалю студентської творчості «Університетське літо»

20 травня студенти Хмельницького інституту соціальних технологій долучилися до величного та знаменного дійства – гала-концерту XIV фестивалю студентської творчості «Університетське літо», що проходив на сцені «Мушля» в Маріїнському парку м. Києва.

Учасники з семи міст України зробили все для популяризації Університету «Україна». Поезія, пісні, хореографічні та акробатичні композиції зробили свято яскравим і незабутнім.

Наша студентка ІІІ курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Лободєва Ольга примусила затамувати подих усіх глядачів досконалим виконанням поетичного твору «Хустина» Т.Г. Шевченка.

Чуттєва та прониклива композиція студентки ІІ курсу Хмельницького коледжу спеціальності «Правознавство» Руденко Альона «Хто, як не ти» підкорила усіх глядачів.

Підтримати підростаюче творче покоління прийшли гості фестивалю: солісти та балет Академічного ансамблю пісні і танцю України Державної прикордонної служби України, Народна артистка України Світлана Мирвода, народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стеллз», ансамбль естрадного танцю «Резонанс».

Студенти отримали неоцінений досвід спілкування з відомими артистами, виступу на столичній сцені та вкотре довели, що у Хмельницькому навчається та живе найкраща та найталановитіша молодь.