Запрошуємо на конференцію

У п’ятницю 21 квітня 2017 р. о 10.00 год. у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбудеться Х Всеукраїнська науково-практична конференція „Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації”.

Мета конференції: обговорення та визначення загальних стратегій вирішення існуючих проблем щодо впровадження принципів інклюзивної освіти в Україні; вдосконалення змісту і форм соціально-педагогічної роботи з людьми з інвалідністю в інтегрованому освітньому просторі; формування інклюзивної компетентності фахівців для роботи з особами з інвалідністю в умовах ВНЗ.

Пленарне і секційні засідання планується провести за такими напрямами:

  1. Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю з інвалідністю в закладах освіти інклюзивної орієнтації.
  2. Проблеми соціалізації дітей та молоді з інвалідністю в умовах інклюзивного освітнього простору.
  3. Особливості формування особистості дітей, підлітків та молоді з інвалідністю в закладах освіти інклюзивної орієнтації.
  4. Нормативно-правове, матеріально-технічне та інформаційне забезпечення інтегрованого та інклюзивного навчання в закладах освіти.
  5. Актуальні аспекти підготовки фахівців у галузі соціальної роботи, психології та фізичної реабілітації для роботи з особами з інвалідністю в інтегрованому та інклюзивному освітньому просторі.
  6. Закордонний досвід організації навчально-виховного процесу підготовки фахівців в умовах вищого навчального закладу.

 

За довідками звертатись

за тел. (0382) 70-45-56 (науково-методичний відділ),

(066) 168-12-82, (096) 167-79-38

(Островська Наталія Олександрівна – завідувач науково-методичного відділу)

Адреса Оргкомітету:

вул. Ярослава Мудрого, 2а, м. Хмельницький, 29009,

Хмельницький інститут соціальних технологій

Університету «Україна»,

e-mail: hist.km.nauka@gmail.com

 

Запрошуємо усіх бажаючих узяти участь.