Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права

12 грудня 2017 року кафедрою правознавства Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» проведено науково-практичний круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права на тему: «Питання реалізації і захисту прав та свобод людини і громадянина: вітчизняні реалії та проблематика».

В роботі круглого столу взяли участь представники державних та правоохоронних органів:

– начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Пожалюк Олеся Володимирівна з виступом на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів як складова захисту прав людини в Україні»;

– головний спеціаліст Центрального міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Климюк Микола Степанович, який акцентував увагу учасників круглого столу на проблемних питаннях реалізації соціальних гарантій ветеранів війни;

– старший інспектор з ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області, к.ю.н. Козицька Олена Геннадіївна з виступом на тему: «Захист прав дитини як пріоритетний напрямок діяльності підрозділів ювенальної превенції Національної поліції України».

Також у роботі круглого столу взяли участь науковці нашого інституту та коледжу і представники вищих навчальних закладів міста Хмельницького: Хмельницького національного університету, Хмельницького інституту МАУП.

 

Метою проведення науково-практичного круглого столу стало обговорення сучасного стану та можливостей вирішення питань реалізації і захисту прав та свобод людини і громадянина, а також проблематики цього питання з виробленням шляхів подолання їх проблемних аспектів.

За результатами роботи круглого столу було прийнято резолюцію, в якій відображено основні шляхи удосконалення системи чинного законодавства України з приводу реалізації і захисту прав та свобод людини і громадянина.