Курси жестової мови для викладачів

У Хмельницькому інституті соціальних технологій у рамках Положення про професійну майстерність що включає одну із основних компонентів – це питання інклюзивної компетентності серед представників науково-педагогічного персоналу, з 22 січня розпочали свою діяльність курси професійної майстерності. Однією зі складових інклюзивної компетентності є знання жестової мови.

Жестова мова – це засіб спілкування глухих та слабочуючих людей. У рамках курсів учасники вивчають основи жестової мови, у тому числі систему мови, її різновиди: дактильну азбуку, рахунок, побутову лексику, а також професійну термінологію в залежності від напряму підготовки. Курси проводить сурдоперекладач центру соціальної інклюзії нашого інституту В.О. Шульжинська.