«Панна ХІСТ 2017»

29 березня 2017 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» проводився щорічний конкурс жіночої краси та естетики «Панна ХІСТ 2017». Вісім учасниць конкурували у боротьбі за корону та омріяну стрічку, що символізують, що вони най-найкращі. Кожна зі студенток представляла себе у п’яти конкурсних завданнях. У першому конкурсі – візитці під назвою «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає» дівчата представили себе в образі героїні творів українських авторів. На сцену завітали і Настя Лісовська, і шевченківська Катерина, і справжня українська відьма, і Наталка-Полтавка, і Весна, і Мавка і, навіть Леся Українка. Вокал, хореографія, емоційне декламування віршів заполонило залу. «Та чого там, люди добрі, за новинками впадати? Може, часом не завадить і давніше пригадати?» – під такою назвою проходив конкурс на знання минулого української культури, звичаїв та обрядів. Як дівчата, так і глядачі в залі пізнали багато цікавого.

У спортивно-хореографічному конкурсі було представлено грацію, пластику та ритмічність конкурсанток. «Самій не довго збитися з путі, та трудно з неї збитись у гурті» – саме гуртом дівчата вийшли на сцену і потішили глядачів вправними «па» та спортивними кульбітами.

Конкурс домашнього завдання звучав під назвою «Так, я вільний, маю бистрі вільні думи-чарівниці, що для них нема на світі ні застави, ні границі». Ось тут красуні ХІСТ вже мали змогу показати себе якнайкраще, кожна з них продемонструвала свої таланти – пісні, танці, вірші власного написання.

Наостанок традиційний останній вихід у вечірніх сукнях «Як дівчина … ба ні, хутчій як панна…». Ніжні, чуттєві, романтичні та граційні панни пройшли через усю глядацьку залу, надавши змогу всім роздивитися їх якнайкраще. По завершенні усіх конкурсів гучними оплесками залу обрали «Панну глядацьких симпатій ХІСТ 2017», студентку спеціальності «Здоров’я людини» Казмирчук Дар’ю.

Також протягом певного періоду в одній із соціальних мереж відбувалося голосування за титул «Панна фото ХІСТ 2017», і переможницею в цій номінації стала студентка спеціальності «Право» Жулкевська Тетяна.

Почесний титул «Панна ХІСТ 2017» виборола студентка спеціальності «Право» РУДЕНКО Альона.

Отже, нагороди та місця конкурсу розподілилися серед конкурсанток так:

«Віце-Панна ХІСТ 2017» – Лободєва Ольга (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»);

«Панна талант ХІСТ 2017» – Сокур Ірина (спеціальність «Правознавство»);

«Панна грація ХІСТ 2017» – Казмирчук Дар’я (спеціальність «Здоров’я людини»);

«Панна артистизм ХІСТ 2017» – Суховій Катерина (спеціальність «Психологія»);

«Панна вишуканість ХІСТ 2017» – Михалюк Віта (спеціальність «Правознавство»);

«Панна романтичність ХІСТ 2017» – Трачук Богдана (спеціальність «Правознавство»);

«Панна ерудиція ХІСТ 2017» – Жулкевська Тетяна (спеціальність «Правознавство»).

>>>БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ!<<<

Вітаємо наших титулованих переможниць і бажаємо успіхів.