«Право починається з мене»

29 листопада 2016 року відбувся завершальний етап конкурсу «Право починається з мене», організованого та проведеного Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації серед студентів вищих навчальних закладів області. Під час нього учасники презентували свої публічні виступи на тему: «Право починається з мене». Тоді ж відбулося і урочисте нагородження переможців, серед яких друге і третє призові місця зайняли студенти нашого інституту напряму підготовки «Правознавство» Шумовецька Катерина Анатоліївна, яка акцентувала увагу на проблемі формування правової свідомості громадян для побудови демократичної та правової держави, та Данчук Юлія Олексіївна, яка детально зупинилася на реформі судової гілки влади. Переможцям були вручені дипломи та цінні подарунки.

Цінним також було те, що виступи та нагородження відбувалися у стінах НВО № 5 ім. С. Єфремова м. Хмельницького, адже і школярі отримали можливість проявити себе під час вікторини з правознавства, за що найактивніші та найбільш ерудовані з них отримали медальки «Юний знавець права», а також були нагородженні грамотами та призами.

Фінансування проведених заходів здійснювалось за рахунок коштів, передбачених Обласною програмою правової освіти населення на 2016 – 2020 роки.

Посилання на сайт