Регіональний науково-практичний круглий стіл-семінар на тему: «Формування соціально-психологічної готовності до професійної діяльності майбутніх фахівців»

25 лютого в нашому інституті кафедрою психології та кафедрою соціальної роботи спільно з відділом наукової роботи інституту було проведено Регіональний науково-практичний круглий стіл-семінар на тему: «Формування соціально-психологічної готовності до професійної діяльності майбутніх фахівців».

Мета семінару-круглого столу полягала в обговоренні актуальних проблем соціально-психологічної підготовки до професійної діяльності майбутніх фахівців соціономічних професій, здійсненні обміну досвідом провідних фахівців у соціономічному просторі, окресленні загальних стратегій щодо удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців.

У заході взяли участь професорсько-викладацький склад кафедр психології, соціальної роботи інституту та запрошені психологи практики, соціальні працівники, які працюють та здійснюють соціально-психологічну допомогу в сфері шкільної, сімейної, дитячої, медичної, військової психології, а саме: Хмельницького обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фонду «Сіон», психологи загальноосвітніх шкіл.

Проведений семінар-круглий стіл сприяв налагодженню контактів та напрацюванню нових баз практики. За матеріалами семінару – круглого столу прийнята резолюція.