Спортивна естафета

13 вересня 2017 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбувся спортивний захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. В естафеті, що складалася з 12-ти спортивних завдань, брали участь 50 студентів усіх спеціальностей інституту та коледжу.

Захід проводили: головний суддя естафети, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, МС СРСР з гандболу Костін Є.І.; асистенти: Заслужений тренер України, президент Подільського центру традиційного карате «Пересвєт», професор кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Пуча В.І., к.ф.в.і.с., доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Дутчак Ю.В. та к.м.с. з панкратіону, ст. викладач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Савчук О.І.

У нелегкій боротьбі студентськими командами було здобуто такі місця:

Місце Назва команди Спеціальності
І «Скороходи» Фізична терапія і ерготерапія
ІІ «Соціальний парадокс» Соціальна робота, психологія, фінанси і кредит
ІІІ «Лідер» Фізична культура і спорт
ІV «Правнички»

Право (інститут/коледж)

По закінченні естафети з вітальним словом до переможців звернувся Заслужений тренер України, Почесний президент Подільського центру традиційного карате «Пересвєт», директор Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» Чайковський М.Є., нагородивши команди дипломами та цінними подарунками.

Вітаємо переможців та учасників заходу.

Спортивного завзяття усім і перемог!