Творча сотня «Рух до перемоги» подарувала концерт хмельницьким військовим

Творча сотня «Рух до перемоги» спільно з 42 Гарнізонним Будинком офіцерів (директор Сергій Чеплаков) побували з концертом у хмельницьких армійців. Півтори години артисти Сотні дарували розмаїту палітру пісень та музики представникам військової служби правопорядку та окремого полку дистанційно керованих літальних апаратів. Були і колективні співи, і гра в караоке, і танці – польки та сіртакі, і пісні про кохання, про війну, про втрати і надію, про сподівання та про мир.

У благодійному заході взяли участь: поетеса, режисер-ведуча Оксана Радушинська, співачка Марія Мазур, представники 42 ГБО: Юрій Вилавський, Сергій Скоп, дружина полковика ЗСУ Ірина Качан, артисти обласної філармонії: чоловічий вокальний ансамбль «Mikst» (Андрій Юрченко, Андрій Бортнянський, Ігор Грінькевич, Руслан Фандул, Степан Дробіт), баяніст Олександр Якубов, скрипалька Майя Онищук, вперше долучилася до виступу Творчої сотні Олена Мишляковська.

«З першої пісні ви заволоділи увагою аудиторії, військових людей і тримали їхню цікавість до фіналу концерту. Вам аплодували. З вами співали і танцювали. Таке вдається далеко не всім артистам», – зазначив, дякуючи за виступ, заступник командира частини А-3808 по роботі з особовим складом Віталій Садловський.

Упродовж концерту бійці неодноразово піднімалися з місць і вітали артистів, під кінець концерту скандували «Молодці!», вручали дівчатам із Сотні троянди, а після фінальної пісні ще довго не розходилися – розмовляли, фотографувалися та запрошували приїздити знову.

 

Джерело: http://kultura.km.ua/archives/10525