Урочиста посвята у студенти Хмельницького коледжу та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна»

4 вересня 2017 року відбулася урочиста посвята у студенти Хмельницького коледжу та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна». В цей святковий день студентські квитки отримали 86 першокурсників денної форми навчання усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів – від молодшого спеціаліста до магістра.

На урочисту церемонію були запрошені поважні гості – директор Хмельницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів України Карапозюк Василь Миколайович, директор Державного архіву Хмельницької області Байдич Володимир Григорович, голова обласної організації ветеранів Афганістану Приступа Микола Іванович, настоятель храму Святого Великомученика Пантелеймона Цілителя УПЦ (КП) отець Леонід (Д’яченко).

Студентські квитки отримали вступники напрямів підготовки і спеціальностей «Соціальна робота», «Психологія», «Фізична терапія, ерготерапія», «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» та «Правознавство». Їх вибір визначено багатьма факторами.

Високий статус, рівень престижності і надійності закладу підтверджується тим, що за сукупним рейтингом Університет «Україна» входить у першу п’ятірку приватних ВНЗ України, Хмельницький інститут займає третє місце серед усіх ВНЗ міста і четверте по області. За 18 років діяльності Університет «Україна» випустив більше 100 тисяч фахівців з вищою освітою, а Хмельницький інститут – більше 8 тисяч, серед яких відомі політики, службовці високих рангів, юристи державних і приватних фірм, працівники банківських установ, психологи, соціальні працівники, фахівці у сфері фізичної культури та спорту, підприємці, журналісти, громадські діячі тощо.

Наш заклад є першопрохідцем і лідером на Хмельниччині у підготовці фахівців із соціальної роботи та фізичної терапії, інформаційної, бібліотечної і архівної справи.

За 18 років існування інститут сформував потужний професорсько-викладацький колектив, який повністю відповідає сучасним ліцензійним вимогам до надання освітніх послуг у сфері вищої освіти.

Не може бути нарікань і на потужну навчально-матеріальну базу, яка відповідає усім вимогам до вищого навчального закладу 3 – 4 рівнів акредитації. Особливо слід відзначити інформаційно-комп’ютерний центр із вільним виходом у мережу «Інтернет» та власну бібліотеку з більш ніж 30 тисячами примірників навчальної та наукової літератури. Важливою практичною базою є навчально-реабілітаційний центр, юридична клініка та центр соціальної інклюзії.

При інституті діє коледж з можливістю навчання на базі 9-ти та 11 класів. Ми вже вкотре стали лідером по набору серед приватних ВНЗ Хмельниччини. Кількість студентів налічує близько тисячі осіб, із яких 7% – це молодь з особливими потребами, та більше 100 студентів-учасників АТО. Прикметно, що студентам, які беруть участь в антитерористичній операції, надаються пільги в оплаті за навчання в розмірі до 50 % від річної вартості за рахунок міського та обласного бюджетів.