Урочиста церемонія вручення дипломів у ХІСТ Університету «Україна»

Вітаємо ‎випускників ‪‎Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна»: урочиста церемонія вручення дипломів відбулася за участі міського голови ‪‎Олександра СИМЧИШИНА, випускниці ‪‎ХІСТ, ‪‎волонтерки ‪‎Оксани РАДУШИНСЬКОЇ, директора інституту ‪‎Михайла ЧАЙКОВСЬКОГО, професорсько-викладацького складу і працівників ВНЗ, гостей заходу.

Вручати дипломи випускникам – місія приємна і завжди хвилююча. А надто – коли серед них – твої колишні студенти. Сьогодні міський голова Олександр Симчишин узяв участь у випуску студентів Хмельницького інституту соціальних технологій Університету “Україна” – навчального закладу, де ще недавно сам працював як педагог.

“Дуже приємно бачити знайомі обличчя – колег та студентів, – звернувся очільник міста до присутніх. – Востаннє я був у цих стінах як викладач два роки тому. Тоді в аудиторії №11 частина з вас отримала мій останній підпис у заліковій книжці. Приємно, що і я дотичний до здобуття вами професії та отримання дипломів. Бажаю, щоб знання, досвід, які ви отримали у стінах цього університету, завжди приносили вам користь. Зичу вам завжди отримувати задоволення від того, чим займатиметесь. Переконаний – ви всі самореалізуєтеся. Не важливо, чим ви займатиметеся, – завжди працюйте якісно, працюйте із задоволенням та для людей. Пишайтеся своїм навчальним закладом!”

Хмельницький інститут соціальних технологій Університету “Україна” – соціально важливий для міста навчальний заклад, адже тут поряд із іншими професію здобувають молоді люди з особливими фізичними потребами. У минулому навчальному році таких студентів заклад мав майже 80, частина з них сьогодні також отримали дипломи.