Урочистий випуск в “Україні”

Минулого тижня в парку “Сад Григорія Сковороди” урочисто вручили дипломи випускникам Хмельницького інституту соціальних технологій і коледжу Університету “Україна”. Документи отримали 216 молодих фахівців, із яких 38 — дипломи з відзнакою, 11 студентів із особливими потребами. Більшість випускників виявили бажання продовжити навчання у цьому ж закладі на вищих освітньо-кваліфікаційних рівнях.

Вітаючи студентів, ректор інституту Михайло Чайковський зауважив, що заклад є першопрохідцем і лідером на Хмельниччині у підготовці фахівців із соціальної роботи, фізичної реабілітації, а також за напрямом “Документознавство та інформаційна діяльність”. За 17 років існування вишу дипломи отримали понад вісім тисяч студентів, серед яких — нині відомі політики, держслужбовці високих рангів, юристи державних і приватних фірм, працівники банківських установ, психологи, соціальні працівники, фахівці у сфері фізичної культури та спорту, підприємці, журналісти, громадські діячі…

Важливими базами практики є навчально-реабілітаційний центр, юридична клініка та Центр соціальної інклюзії. Кількість студентів налічує до тисячі осіб, із яких 7% — це молодь із особливими потребами та майже 40 студентів-учасників АТО. Студентам, які беруть участь в антитерористичній операції, надаються пільги в оплаті за навчання в розмірі до 50% попри відсутнє державне фінансування закладу.

На урочистості з нагоди випуску завітали поважні гості, зокрема міський голова Олександр Симчишин, котрий свого часу працював тут викладачем, начальник управління юстиції в області Віктор Худняк, керуючий обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Василь Карапозюк, випускниця інституту, член Національних спілок журналістів та письменників України, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня Оксана Радушинська.

“Дуже приємно бачити знайомі обличчя колег та студентів, — звернувся Олександр Симчишин до присутніх. — Востаннє я був у цих стінах як викладач два роки тому. Тоді в аудиторії №11 частина з вас отримала мій останній підпис у заліковій книжці. Приємно, що і я дотичний до здобуття вами професії. Бажаю, щоб знання, досвід, які ви отримали у стінах цього університету, завжди приносили вам користь. Зичу вам мати задоволення від того, чим займатиметесь. Переконаний, ви всі самореалізуєтеся. Не важливо, чим ви займатиметеся, завжди працюйте якісно, працюйте із задоволенням та для людей. Пишайтеся своїм навчальним закладом!”

На фото: Олександр Симчишин, Михайло Чайковський та випускники “України” — учасник АТО Олександр Абаєв та відома волонтерка Оксана Радушинська.