У Хмельницькому відбулася презентація книги Оксани Радушинської

Ім’я поетеси, письменниці, журналістки, теле- та радіоведучої, активної громадської діячки Оксани Радушинської відоме не лише на Хмельниччині, а й далеко за її межами. Цьогоріч на форумі видавців у Львові авторка презентувала свій новий роман-фентезі. Дізнавшись про видання, ми з радістю запросили Оксану презентувати книгу для читачів нашої бібліотеки.

Отож, знайомство із книгою відомої подолянки О. Радушинської “Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва” відбулося у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г. Шевченка. Цього разу у читальній залі бібліотеки зібралося студентство Хмельницького національного університету, музичного училища імені В. Заремби, Хмельницького інституту соціальних технологій Університету “Україна”. На презентацію також завітали письменники В. Горбатюк, Н. Шмурикова, П. Маліш, В. Дмитрик. Приємно відзначити, що нова книги “Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва” ще до виходу із друку отримала нагороди − третю премію Всеукраїнського конкурсу на кращі прозові твори для дітей “Золотий лелека” (2009), четверту премію в номінації “Романи” Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей “Коронація слова” (2014). Учасники заходу дізналися про творчий шлях талановитої подолянки, переглянули буктрейлер за новою книгою, створений бібліотекарями. А також довідалися, що роман-фентезі є 26-ою книгою пані Оксани. За словами письменниці, “зародилося зерно майбутньої книги” ще 23 роки тому.

Колектив Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка бажає творчих здобутків Оксані Радушинській. А наші читачі з надією чекають наступної зустрічі з письменницею.

 

Наталія Зайко,

заввідділом інновацій, реклами та організації дозвілля

Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка