У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська конференція щодо реабілітації учасників АТО

На базі Університету “Україна” відбулась науково-практична конференція “Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи”.

У Хмельницькому інституті соціальних технологій Універститу “Україна” відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи”, передає Depo.хмельницький.

Як повідомила у Фейсбуці подільська письменниця і волонтерка Оксана Радушинська, стартувала конференція з відкриття фотовиставки під символічною назвою “Шлях до перемоги” волонтера ГО “Творча сотня “Рух до перемоги” Петра Радушинського.

У ході пленарної частини, під час своєї доповіді на тему “Фронтове волонтерство як унікальне явище в Україні”, Оксана розповіла про волонтерський досвід діяльності Творчої сотні.

Метою конференції було обговорення актуальних питань підтримки та реабілітації учасників АТО, визначення основних проблем, яких вони зазнають після повернення із зони АТО та перспективи розвитку системи соціальної, психологічної, медичної та правової підтримки бійців.

Нагадаємо, волонтери “Творчої сотні” як невтомні бджілки без перестанку їздять на передову, доправляють гуманітарну допомогу бійцям та заряджають їх позитивом своїми концертами.

 

Джерело: http://excl.com.ua/news/2016/10/28/12975/u_hmelnyckomu_projshla_vseukrajinska_konferencija_shchodo_reabilitaciji_uchasnykiv_ato