ХІV Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність»

У Києві 6 квітня відбулася Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність», у рамках якої обговорювалися проблематика та перспективи розвитку документознавства та інформаційної діяльності. Завідуюча бібліотекою-філією №11 Тетяна Венгрова виступила з доповіддю «Організація публічної інформаційної кампанії сучасними бібліотеками на підтримку реформи національної поліції (за результатами проекту Хмельницької міської ЦБС «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи національної поліції»).

В доповіді висвітлювалася робота Хмельницької міської бібліотечної системи у вищезазначеному проекті, під час якого були налагоджені нові мости для розуміння, довіри і продуктивних відносин між громадянами, поліцією, бібліотеками, громадськими організаціями, ЗМІ та місцевою владою.

Цей проект сприяв подальшому розвитку Хмельницьких міських бібліотек як активних центрів громад в Україні. З цікавою доповіддю «Інклюзія – сучасний напрям роботи бібліотеки» виступила завідуюча бібліотекою Хмельницької ЗОШ №15. Директор Інституту філології та масових комунікацій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Наталія Барна вручила найкращим доповідачам грамоти та книги «Естетика іміджмейкінгу» із власним дарчим підписом, а також посібники «Музеєзнавство».